Home    :: O nas    :: Telefony    :: Nawigacje    :: Modemy GSM    :: Serwis    :: Akcesoria    :: Skup telefonów    :: Kontakt


Serwis

Naprawiamy telefony, nawigacje, laptopy, komputery, niektóre urządzenia małego AGD i drobną elektronikę.

W TELEFONACH, smatfonach i tabletach zdejmujemy blokady sim lock i kody zabezpieczające. Z telefonów firmy Nokia sami generujemy kody do sim locka w czasie od 2 do 48 godzin, w telefonach z Orange zdejmujemy blokady sim lock za pomocą kodów operatora, dzięki czemu nie ingeruje się w oprogramowanie telefonu i nie traci się gwarancji. Większość sim locków robimy od ręki.

Wgrywamy polskie menu i zmieniamy oprogramowanie. Wymieniamy wyświetlacze, ekrany dotykowe, obudowy, klawiatury, gniazda ładowania, sloty kart pamięci i kart sim. Odzyskujemy dane z telefonów uszkodzonych, naprawiamy telefony po zawilgoceniu, upadku czy zgnieceniu. Wymieniamy i naprawiamy elementy lutowane na płytach głównych i innych najmniejszych elementach elektronicznych.

Zgrywamy dane z telefonów, tworzymy kopie zapasowe i bezpieczeństwa. Przegrywamy zawartość telefonów (kontakty, wiadomości, notatki, galerie, zdjęcia, filmy) między dowolnymi markami telefonów.

W NAWIGACJACH zmieniamy oprogramowanie, wgrywamy mapy i aktualizacje, wymieniamy baterie, wyświetlacze, naprawiamy gniazda ładowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Informacje na temat serwisu uzyskacie Państwo:

Kierownik serwisu - Grzegorz
Tel. 668 466 569
Gadu-Gadu: 44700924

W laptopach, notebookach naprawiamy i wymieniamy dyski, czytniki, gniazda ładowania, matryce, złącza i wiele innych elementów. Wgrywamy systemy, aktualizujemy, naprawiamy uszkodzenia powstałe w wyniku działań wirusów i odzyskujemy dane. Rebaling HP i DV.

Naprawiamy urządzenia elektroniczne typu dekodery, konsole PlayStation, XBoxy, pady ,itp.

Pośredniczymy w naprawach gwarancyjnych przy urządzeniach zakupionych u nas bezpłatnie przy urządzeniach zakupionych w innych punktach sprzeda¿y pobieramy opłatę za transport i załatwienie formalności. Wszystkim klientom w miarę mo¿liwości u¿yczamy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

Serwis naszej firmy cieszy się wysoką renomą na rynku lokalnym, natomiast serwisantów charakteryzuje ogromna wiedza oraz doświadczenie.
Serwis telefonów komórkowych Kołobrzeg

AG-TEL


78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 14

Kom. 668 466 569 (Kołobrzeg)

Gadu-Gadu: 44700924 (Kołobrzeg)

Zobacz więcej danych kontaktowych »
telefony Koszalin
Telefony i akcesoria Kołobrzeg