Home    :: O nas    :: Telefony    :: Nawigacje    :: Modemy GSM    :: Serwis    :: Akcesoria    :: Skup telefonów    :: Kontakt

Skup telefonów

Skupujemy telefony nowe i używane. Za telefony płacimy gotówką na miejscu. Telefony nowe to takie, które nie były w ogóle użytkowane, posiadają folie ochronne, komplet akcesoriów, pudełko, dowód zakupu. Telefony, które były użytkowane kilka godzin lub dni i mają ślady użytkowania oraz naruszone liczniki rozmów nie są traktowane jako nowe !!!

Telefony używane wyceniamy tylko na miejscu w naszych sklepach, po dokładnym obejrzeniu.

Przy zakupie każdego telefonu wymagamy od sprzedającego dowodu tożsamości ze zdjęciem na podstawie którego spisujemy umowę zakupu, wszelkie zobowiązania podatkowe pokrywa nasza firma. Sprzedający zobowiązuje się w umowie, że jest właścicielem telefonu i że nie ma żadnych wad prawnych i technicznych. Do telefonów nowych wymagany jest komplet dokumentów, czyli dowód zakupu / paragon lub kopia faktury (może być zakryta część dotycząca danych nabywcy), karta gwarancyjna.

Aktualne gwarantowane ceny skupu nowych telefonów mogą Państwo uzyskać:

Konsultant ds. sprzedaży - Paulina
Tel. 600 066 206
Gadu-Gadu: 49132750

PROSZĘ pamiętać, że ceny telefonów bardzo szybko się zmieniają (codziennie mogą być inne). W przypadku zapytania o cenę proszę ją sobie zagwarantować pytając do kiedy jest ważna i do którego z naszych punktów można przynieść dany telefon.

Wymieniamy telefony i pomagamy przedstawicielom zamienić telefony z ofert operatorów na telefony, którymi zainteresowani są klienci przedstawicieli. Przy wymianach telefonów doradzimy jakie telefony wybrać by mieć największą korzyść. Pomożemy sprzedać telefony z wymian.

Jeśli otrzymali Państwo telefon od operatora, w prezencie lub zakupili bez możliwości oddania, istnieje możliwość wymiany takiego telefonu na inny lub jego sprzedaż. Poniżej prezentujemy wzór umowy zakupu telefonu.

AG-TEL


78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 14

Kom. 668 466 569 (Kołobrzeg)

Gadu-Gadu: 44700924 (Kołobrzeg)

Zobacz więcej danych kontaktowych »
telefony Koszalin
Telefony i akcesoria Kołobrzeg